Будівельний степлер Master Tool 41-0905
Фото 4 |
Master Tool 41-0905 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 41-0905
Усі ціни 10 →Степлер MASTERTOOL (41-0905) | 448 грн. |
Степлер Mastertool 4-14 мм Синій (41-0905) | 448 грн. |
Степлер MASTER TOOL меблевий синій 41-0905 | 423 грн. |
Степлер пружинний MASTERTOOL GM для скоби 4-14 мм 11,3*0,7 мм, плавне регу | 448 грн. |
Степлер пружинний MASTERTOOL, скоба R53 4-14 мм, плавне регулювання сили у | 470 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →