Набір інструментів Total THT106KT0181
Фото 14 |
Total THT106KT0181 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total THT106KT0181
Усі ціни 6 →Набор TOTAL THT106KT0181 ключей шестигранных+TORX 18шт. | 530 грн. |
Набір інструментів Total ключів шестиграних+TORX 18шт. (THT106KT0181) THT1 | 492 грн. |
TOTAL THT106KT0181 ключі шестигранні + TORX | 499 грн. |
Total Набір інструментів Total ключів шестиграних+TORX 18шт. (THT106KT0181 | 492 грн. |
Набір ключів Total шестигранних + Torx 18 шт. (THT106KT0181) | 495 грн. |
Набір інструментів Total ключів шестигранних+TORX 18шт. (THT106KT0181) | 555 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →