Портативна колонка Tronsmart Element T6
Відео 43Фото 5 |
Tronsmart Element T6 |
|
Бочонок з потужним саундом відтворює музику як при сполученні з мобільними гаджетами по мережі Bluetooth, так і за допомогою дротового AUX-підключення. На озброєння моделі поставлена пара різноспрямованих динаміків загальною потужністю 25 Вт, що забезпечують поширення звуку в межах 360°, а на додачу їм надано пасивний випромінювач (у нижній частині корпусу). Органи керування Tronsmart Element T6 (кнопки перемикання треків і постановки відтворення на паузу в обрамленні сріблястого кільця регулювання гучності) зосереджені на верхньому торці.
По периметру «панель приладів» підсвічується кольоровою індикацією: миготливим синім при готовності до підключення, постійним синім при активом сполученні, червоним під час зарядки і зеленим при повних баках батареї. Акумулятор, до речі, має ємність 5200 мАгод, чого, за запевненням виробника, вистачає на 15-годинний марафон безперервного програвання треків. На ділі при середній гучності музики колонка попроситься на зарядку після закінчення 10-12 годин роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tronsmart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tronsmart.
Купити Tronsmart Element T6
Усі ціни 11 →Tronsmart Element T6 Red F55580 | 1 649 грн. |
Портативний динамік Tronsmart Element T6 Pro Black | 3 427 грн. |
Bluetooth Колонка Tronsmart T6 Pro 60 W Black | 3 550 грн. |
Портативний динамік Tronsmart Element T6 Pro Black | 3 417 грн. |
Портативный динамик Tronsmart Element T6 Pro Black | 3 423 грн. |
1 0 4 7 |
Крута колонка за адекватні гроші. Звук досить гарний за якістю і досить гучний. Особливо сподобається тим, хто любить басі. Але при програші музики особливо якщо багато басів або гучність більше середнього вона сама пускається у танець, тобто ходити по столу. Ціна, басі, форма, управління якість звуку хотілося б ще краще.
Ходити по столу при гучній або басовитій музиці Олег: |
Колонка супер Басиста Ні Андрей Шауренко: користуюся Tronsmart Element T6 більше року |
Хто всі ці люди що лишають коментарі що колонка супер?? Теж придивився, але пішов спочатку в магазин послухати, звук просто шлак, говнище Немає Звук, шлак користуюся Tronsmart Element T6 менше місяця |