Портативна колонка Tronsmart Element T2 Plus
Відео 24Фото 23 |
Tronsmart Element T2 Plus |
|
Компактний і легкий мобільний акустична система з бездротовим підключенням, вбудованим кардридером і функцією спікерфона. Виробником позиціонується як доступна модель середньої цінової категорії. Відрізняється наявністю надійного захисту від води, що відповідає міжнародному стандарту IPX7, що дозволяє використовувати її в умовах польового табору або на березі водойм. Може стати зручним компаньйоном на прогулянці, у поході або на пікніку.
Портативна акустична система Tronsmart Element T2 Plus обладнана двома компактними і потужними активними акустичними випромінювачами (сумарно до 20 Вт) і пасивним резонатором, що надає велику глибину звучання низькочастотних звуків. Завдяки вираженому басовому акценту, колонка відмінно справляється з відтворенням сучасної популярної, електронної танцювальної музики та хіп-хопу.
В якості бездротового джерела якісного звуку може використовуватися будь-який сучасний смартфон, планшет або ноутбук. Високотехнологічний і енергоефективний бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.0 діє в радіусі до 30 м, забезпечуючи якісне з'єднання без розривів. Є підтримка програвання популярних форматів аудіофайлів з карт пам'яті microSD/microSDHC. Вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 3600 мАгод забезпечує до 24 годин автономного звучання і заряджається через порт USB Type-C. Передбачений режим з'єднання двох колонок в одну TWS-стереопару.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tronsmart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tronsmart.
Купити Tronsmart Element T2 Plus
Усі ціни 48 →Портативна акустика Tronsmart Element T2 Plus Green (370729) | 1 529 грн. |
Портативна акустика Tronsmart Element T2 Plus (357167) Black | 1 799 грн. |
Акустична система Tronsmart Element T2 Plus Black (357167) 357167 | 1 701 грн. |
Акустика Tronsmart Element T2 Plus Black | 1 693 грн. |
Акустика Tronsmart Element T2 Plus Black | 1 799 грн. |