Портативна колонка Tronsmart T7 Lite
Відео 39Фото 11 |
Tronsmart T7 Lite |
|
Портативна акустика у водонепроникному виконанні, що дозволяє побачити музику на власні очі. На практиці це можна реалізувати завдяки декоративному LED-підсвічуванню в торцях корпусу колонки — воно мерехтить у такт відтворюваним трекам, створюючи особливу атмосферу в кімнаті або на вуличній вечірці. Tronsmart T7 Lite може похвалитися вологозахистом рівня IPX7 - модель допускається використовувати на вулиці у мокру погоду або біля басейну, а при необхідності пристрій витримує короткочасне занурення під воду.
За звучання колонки відповідає пара широкосмугових динаміків сумарною потужністю 24 Вт, що підкріплюється тріо басових випромінювачів для опрацювання низькочастотної складової. Підлаштувати звучання акустики можна через мобільний додаток для смартфона, де в розпорядження користувача люб'язно надається зручний еквалайзер. Також відзначимо можливість поєднання двох колонок Tronsmart у стереопару. Модель відтворює треки із підключених мобільних девайсів та озброюється вбудованим картридером для карток microSD. З вимкненим підсвічуванням час автономної роботи колонки досягає 24 годин – за її живлення відповідає енергоємна акумуляторна батарея на 4000 мАгод, що заряджається через контактну групу роз'єму USB type C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tronsmart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tronsmart.
Купити Tronsmart T7 Lite
Усі ціни 112 →Портативна акустика Tronsmart T7 Lite Pink | 1 499 грн. |
Портативна акустика Tronsmart T7 Lite (964261) Light Green | 1 499 грн. |
Акустична система Tronsmart T7 Lite Blue (964260) 964260 | 1 499 грн. |
Акустика Tronsmart T7 Lite Black | 1 799 грн. |
Акустика Tronsmart T7 Lite Black | 1 552 грн. |
Відео на youtube: https://youtu.
be/zym2G3KzikE