Портативна колонка Tronsmart Element T6 Plus
Відео 32Фото 16 |
Tronsmart Element T6 Plus |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tronsmart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tronsmart.
Купити Tronsmart Element T6 Plus
Усі ціни 48 →Портативна акустика Tronsmart T6 Plus Upgraded Edition (367786) Red | 2 499 грн. |
Акустична система Tronsmart Element T6 Plus Upgraded Edition Black (367785 | 2 499 грн. |
Акустика Tronsmart T6 Plus Upgraded Edition Black (367785) | 2 666 грн. |
Акустика Tronsmart T6 Plus Upgraded Edition Black (367785) | 2 642 грн. |
Акустическая система Tronsmart Element t6 Plus Upgreded Edition Black (367 | 2 617 грн. |
0 1 2 4 |
Була у мене колонка цієї фірми попередньої версії t6. Ця вже колишня солідна якість звичка набагато краща, але бас вже менше від попередньої. Волого-пиле захист за стандартом IPX6, аудіовіхід (кабель в комплекті але маленького розміру), слот для картки пам'яті та вабки. Все перепробував - працює гарно але буває не з першого разу. Не підстрибує при програванні при будь-якій гучності! Якість звуку, можливість програвати з флешки, дизайн Погано регулюється колесо гучності (буває провертається без зміни гучності) Олег: |
Хороший звук для такого девайсу, приємні матеріали, адекватне співвідношення ціна/якість.
Єдиний мінус, акум не тримає і 4 години. На середній гучності дотяг до 5 год. Напевно не пощастило мені з акумулятором. Матеріал звук. Автономність. Реально до 4-5 годин. Alvio X: користуюся Tronsmart Element T6 Plus менше місяця |
Захист від вологи, не важкий, тримає заряд дуже довго, має еквалайзер Погано звучить на низькому рівні гучності Ruslan: користуюся Tronsmart Element T6 Plus кілька місяців |
Xiaomi в світі портативних колонок
Китайська компанія Tronsmart, схоже, прагне стати Xiaomi світу портативної акустики, бо як її колонки в оглядах дуже часто називають «вбивцями JBL». І це не дивно: акустика від Tronsmart стоїть на рівні підробок, які продаються у підземних переходах, але не поступається оригінальним JBL за якістю звуку і навіть перевершує їх функціональності. Наприклад, остання модель компанії Element T6 Plus підтримує сучасний Bluetooth п'ятого покоління і забезпечена роз'ємами для флешки, карти пам'яті microSD і портом USB-C. Завдяки йому колонка може заряджатися не тільки від PowerBank, але і сама роздавати енергію сів на смартфон.
Bluetooth 5.0 і захищений корпус
Element T6 Plus є покращеною версією популярної моделі Tronsmart Element T6 і фактично самої нової портативної колонкою в асортименті компанії. Модель підкуповує виграшним поєднанням минималистичности і незвичайної функціональності. Зовні він являє собою невеликий бочонок, покритий гумою і пластиком АБС і кнопками з алюмінію. У верхній частині Tronsmart T6 Plus ви знайдете стильне, зручне і багатофункціональне колесо управління з алюмінію, що дозволяє керувати гучністю, базовими функціями плеєра і перемикатися на режим прийому дзвінків. Корпус захищений за стандартом IPX6, тобто він не боїться пилу і бризок, але під воду краще не опускати.
Високоякісний звук за три копійки
Колонка від Tronsmart упакована двома незалежними високочастотними випромінювачами і двома повнофункціональними стереоусилителями по 20 Вт. Вона працює на базі власної аудіо-технології SoundPulse, що дозволяє видати її компактним динамікам надзвичайно глибокий і потужний бас. На максимальній гучності колонка басіт не по-дитячому і починає «ходити» по столу. На щастя, у неї передбачено і горизонтальне положення, тому її можна просто покласти на стіл боком. Особливо сподобалося, що колонка рівномірно поширює звук у всіх напрямках, стерео-ефект виходить незабутнім. Ну і зручно, що замість надмірно складного еквалайзера у Element T6 Plus є просто три перемикача звуку. Vocal звучить рівно і нейтрально, 3D Deep Bass створює широкий стерео-бас (ідеально для кіно), а Extra Bass створений для домашніх вечірок. Якщо говорити про загальну якості звуку, то він знаходиться приблизно на одному рівні з відмінною JBL Xtreme 2. Тільки у Tronsmart характер трохи м'якше. І ціна в 3 рази нижче.