Смартфон UleFone Note 12P 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 15Фото 10 |
UleFone Note 12P 64 ГБ / 4 ГБ
2021 рікNote
Екран:6.82 ", 1440х720 (18:9), 236 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc SC9863A
Камера:3 модулі, 13 МП, макро
Акумулятор:7700 мАгод
Вага:237 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Note 12P 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 63 →Смартфон Ulefone Note 12P 4/64Gb BlueДисплей: 6.82" IPS LCD (720 x 1640) / 263 ppi / Процесор: Unisoc SC9863A (28nm) Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz C... щеortex-A55) / Оперативна пам'ять: 4 ГБ / Вбудована пам'ять: 64 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (виділений слот) / Камера: Потрійна 13 Мп + 2 Мп + 2 Мп / LED спалах / HDR / Фронтальна 8 Мп / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 4.2, A2DP / Wi-Fi 802.11 b/g/n / GPS (GLONASS, BDS) / Батарея: 7700 мАг / Вага: 237 г / Операційна система: Android 11 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 3 512 грн. |
Ulefone Note 12P 4/64Gb BlackБренд: Ulefone Лінійка: Note 12P Тип: Смартфон Передвстановлена ОС: Android 11 Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 3 299 грн. |
Смартфон Ulefone Note 12P 4/64Gb BlueДисплей: 6.82" IPS LCD (720 x 1640) / 263 ppi / Процессор: Unisoc SC9863A (28nm) Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz... щеCortex-A55) / Оперативная память: 4 ГБ / Встроенная память: 64 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC (выделенный слот) / Камера: Тройная 13 Мп + 2 Мп + 2 Мп / LED вспышка / HDR / Фронтальная 8 Мп / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 4.2, A2DP / Wi-Fi 802.11 b/g/n / GPS (GLONASS, BDS) / Батарея: 7700 мАч / Вес: 237 г / Операционная система: Android 11 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2022 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 3 450 грн. |
Мобільний телефон Ulefone Note 12P 4/64GB Black (6937748734321)6.82", 1640 х 720, 60 Гц, CPU - Unisoc SC9863A, 4 Gb, 64 Gb, 13 + 2 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetoot... щеh, WI-FI, 7700 mAh, ліхтарик, гіроскоп, чорний Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 3 475 грн. |
Ulefone Note 12P 4/64Gb Blue 6937748734314ДИЗАЙНКорпус смартфона виготовлений з якісних матеріалів, привабливий, стриманий, Ulefone Note 12P безперечно приверне увагу.... щеКупити модель в Україні можна у кількох кольорах. Лицьова панель містила великий екран із фронтальним об'єктивом. На тильній панелі Ulefone Note 12P знаходиться основна камера та фірмові написи компанії.АВТОНО Mta.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 3 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія UleFone Note (великий екран)Порівняти в таблиці →
від 3 304 грн.
6.82 ", 263 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 7700 мАгод, 235 г
від 3 115 грн.
6.82 ", 236 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 7700 мАгод, 237 г
від 4 852 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 184 г
від 3 686 грн.
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MediaTek MT6765V/WB, камера: 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5180 мАгод, 199 г
від 4 429 грн.
6.1 ", 232 ppi, 60 Гц, Android 8.1 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 1 ГБ, MediaTek MT6580, камера: 3 модулі, 8 МП, зарядка: 3500 мАгод, 179 г
від 2 184 грн.
5.5 ", 192 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6737, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 2700 мАгод, 153 г
від 1 929 грн.
5.5 ", 192 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6580, камера: 2 модулі, 5 МП, зарядка: 2700 мАгод, 153 г
від 2 738 грн.
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 3300 мАгод, 163 г
від 2 586 грн.
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 3300 мАгод, 155 г
від 3 376 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 5500 мАгод, 203 г
від 3 554 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 189 г
від 3 799 грн.
екран-водоспад, 6.55 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 203 г
від 2 499 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 8 МП, зарядка: 5500 мАгод, 203 г
від 3 999 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 184 г
від 3 299 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 188 г
від 2 721 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 189 г
від 4 780 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 184 г
від 3 249 грн.
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 3300 мАгод, 155 г
АксесуариВсі аксесуари для UleFone Note 12P →
Відеоогляди
Ulefone Note 12P Unboxing video
20 жовтня 20212 120 переглядів
Ulefone Note 12P (Red) | 7700mAh Battery with 6.82" display |Official Unboxing! Just $159!
18 січня 20226 370 переглядів
Ulefone Note 12P | Best Budget Smartphone 2021 Official Unboxing & Hands-on Video !!
26 жовтня 20215 168 переглядів
Ulefone Note 12P - огляд першої новинки 2022 року!
13 січня 2022436 переглядів
Ulefone Note 12P
20 жовтня 2021287 переглядів
Ulefone Note 12p Gaming Review!
12 лютого 20222 062 перегляда
Ulefone Note 12P (2022 New)Mobile review #Mobile
7 січня 2022224 перегляда
Introducing the Ulefone Note 12P - Massive Battery and Ultra-large Screen Smartphone
23 жовтня 20217 338 переглядів
Ulefone Note 12P- Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2021
4 листопада 2021704 перегляда
Ulefone Note 12p Full Review
26 квітня 202211 487 переглядів
Ulefone Note 12P Smartphone Unboxing
12 листопада 20212 326 переглядів
Ulefone Note 12P - Massive Battery, Large Display
21 серпня 20212 169 переглядів
Ulefone Note 13P vs Ulefone Note 12P || Full Comparison ⚡ Which one is Best...
26 листопада 20214 297 переглядів
Ulefone Note 12P martphone / 7700mAh / 13MP Triple Camera / Android 11 - Banggood New Tech
25 жовтня 20212 535 переглядів
Ulefone Note 12 P Review
26 липня 20221 245 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 128 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 184 г
від 2 999 грн.
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 192 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г