Смартфон UleFone Power Armor 19 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 7Фото 6 |
UleFone Power Armor 19 256 ГБ / 12 ГБ
2022 рікPowerдля військових120 ГцNFCзахист від вологиударостійкіfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкачистий Android
Екран:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:3 модулі, 108 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:9600 мАгод
Вага:409 г
Функція розширення ОЗП до 5 ГБ. Частота дискретизації сенсорного шару – 240 Гц. Вбудований термометр для вимірювання температури навколишнього середовища, людського тіла тощо. Підтримка підводної зйомки. Бічна кнопка, що настроюється.
Порт розширення uSmart Expansion (підключення ендоскопа, мікроскопа та ін.). Відрізняється від Power Armor 18 (на більш спрощену сторону) процесором, відсутністю підтримки 5G, фронтальною камерою, модулями Wi-Fi та Bluetooth.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Power Armor 19 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 38 →Смартфон Ulefone Power Armor 19 12/256GB Black | 14 074 грн. |
Смартфон Ulefone Power Armor 19 12/256GB Black IR-градусник | 12 390 грн. |
Ulefone Power ARMOR 19 12/256Gb EU Black 4815527600orig | 13 999 грн. |
Смартфон Ulefone Power Armor 19 12/256GB Black | 13 784 грн. |
Мобільний телефон Ulefone Power Armor 19 12/256Gb Black (6937748735236) | 13 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мобільного телефону UleFone Power Armor 19:
- Діапазон вимірювань термометра: тіло 35..42°C (±0.2°C), не живі об'єкти -20..80°C (±0.5°C), навколишнє середовище -20..80°C
- Швидкість прочитування показань температури – 1 с.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →