Смартфон UleFone Power Armor X11 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 18Фото 9 |
UleFone Power Armor X11 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:5.45 ", 1440х720 (18:9), 295 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G25
Камера:2 модулі, 16 МП
Акумулятор:8150 мАгод
Вага:330 г
Підтримка підводної відеозйомки.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Power Armor X11 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 41 →Смартфон Ulefone Armor X11 Pro 4/64GB BlackДисплей: 5.45" IPS LCD (720x1440 пікселів) / 295ppi / Процесор: Mediatek MT6762G Helio G25 (12 nm) Octa-core (4x2.0 GHz Corte... щеx-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) / Оперативна пам'ять: 4 ГБ / Вбудована пам'ять: 64 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (виділений слот) / Камера: подвійний 16 Mп (f/1.8) + 2 Mп (f/2.4) / Автофокус / Dual LED спалах / фронтальний 5 Мп (f/2.2) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 8150 мАг / Вага: 330 г / Операційна система: Android 12 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 6 073 грн. |
Ulefone Power Armor X11 Pro 4/64GB Black5.45", 720 x 1440, 60 Гц, CPU - MediaTek Helio G25, 4 Gb, 64 Gb, 16 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, Bluetoot... щеh, WI-FI, NFC, 8150 mah, FM-радіо, ліхтарик, пило/вологозахи Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 5 559 грн. |
Смартфон Ulefone Armor X11 Pro 4/64GB BlackДисплей: 5.45" IPS LCD (720x1440 точек) / 295ppi / Процессор: Mediatek MT6762G Helio G25 (12 nm) Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-... щеA53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) / Оперативная память: 4 ГБ / Встроенная память: 64 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC (выделенный слот) / Камера: двойная 16 Mп (f/1.8) + 2 Mп (f/2.4) / Автофокус / Dual LED вспышка / фронтальная 5 Мп (f/2.2) / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 8150 мАч / Вес: 330 г / Операционная система: Android 12 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2022 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 5 948 грн. |
Ulefone Power Armor X11 Pro 4/64GB Black CG-00000002956 | 5 999 грн. |
Смартфон Ulefone Power Armor X11 Pro 4/64GB Black | 5 419 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія UleFone Power (ємна батарея)Порівняти в таблиці →
від 19 543 грн.
для військових, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 4 модулі, 108 МП, съемка 4K, тепловізор, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 14 124 грн.
для військових, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 14 854 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 8 746 грн.
для військових, 6.81 ", 386 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 13200 мАгод, 492 г
від 13 239 грн.
для військових, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 10 477 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 17 810 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 108 МП, съемка 4K, тепловізор, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 6 995 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 10000 мАгод, 358 г
від 5 149 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 8150 мАгод, 330 г
від 5 941 грн.
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 9600 мАгод, 405 г
від 6 099 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 10000 мАгод, 358 г
від 12 000 грн.
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 9600 мАгод, 406 г
від 7 135 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 10000 мАгод, 358 г
Відеоогляди
Ulefone Armor X11 Pro
25 вересня 202220 193 перегляда
Ulefone Power Armor X11 Pro Review, Beautiful Beast
27 жовтня 202232 661 перегляд
Ulefone Power Armor X11 Pro REVIEW: Forget about the Charger!
9 жовтня 202240 689 переглядів
Introducing the Ulefone Power Armor X11 Pro - Mega Battery. Compact Size.
7 жовтня 20229 627 переглядів
Ulefone Power Armor X11 Pro - є все, і навіть більше за дешево.
25 серпня 20231 023 перегляда
Unboxing the Ulefone Power Armor X11 Pro - Mega Battery. Compact Size.
16 грудня 20224 693 перегляда
Ulefone Armor X13 Vs Ulefone Armor X12 Pro Vs Ulefone Power Armor X11 | Full Specs | 2023
15 серпня 20231 099 переглядів
Ulefone Power Armor X11 Pro vs Ulefone Armor X10 Pro | Full Specifications | Full Features | 2022
2 грудня 20227 633 перегляда
Blackview BV7100 Vs Ulefone Power Armor X11 Pro Vs Blackview BV9200 Vs Ulefone Armor 17 Pro
22 січня 2023614 переглядів
Ulefone Armor X9 Pro Vs Ulefone Power Armor X11 Pro | Full Specifications | Features | Camera | 2022
24 вересня 2022565 переглядів
SAMSUNG Galaxy Xcover6 Pro Vs Ulefone Power Armor X11 Pro | Full Specifications | 2022
1 листопада 2022275 переглядів
Strong & Durable | Ulefone Power Armor X11 Pro Vs Ulefone Power Armor 18T 5G Comparative Video
14 листопада 2022763 перегляда
Ulefone Power Armor X11 Pro | Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2022
21 вересня 20221 797 переглядів
No Doubt This is Truly Rugged Smart Phone | Ulefone Power Armor X11 Pro
2 листопада 2022149 переглядів
Ulefone Armor X10 Pro Vs Ulefone Power Armor X11 Pro | Full Specifications | Features | 2022
24 вересня 20221 890 переглядів
Top Rugged Smart Phone With Big Battery | Ulefone Power Armor X11 Pro | 2022
21 вересня 2022671 перегляд
Ulefone Power Armor 16 Pro Vs Ulefone Power Armor X11 Pro Full Comparative Video
23 вересня 20221 011 переглядів
Ulefone Power Armor X11 Pro - скільки ж тут опцій❗
19 листопада 20224 292 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 819 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8580 мАгод, 325 г
від 4 899 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5580 мАгод, 275 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г