Моторне мастило VipOil Professional 10W-40 200 л
Товар застарів 24 711 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: бензиновий; дизельний; газ; Об'єм (л): 200; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API SL/CF; АСЕА АЗ/В4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.3; |
VipOil Professional 10W-40 200L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VipOil 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VipOil.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VipOil Professional 10W-40
Ціни на VipOil Professional 10W-40 |
---|---|---|---|---|
VipOil Professional 10W-40 1 л | від 142 грн. | 5 пропозицій | ||
VipOil Professional 10W-40 4 л | від 522 грн. | 9 пропозицій | ||
VipOil Professional 10W-40 5 л | від 575 грн. | 6 пропозицій | ||
VipOil Professional 10W-40 10 л | від 1 320 грн. | 10 пропозицій | ||
VipOil Professional 10W-40 20 л | від 3 323 грн. | 1 пропозиція |