Вишка-туру VIRASTAR VST201251 660 см
Фото 9 |
VIRASTAR VST201251 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIRASTAR VST201251 660 см
Вишка-тура VIRASTAR ОПТИМА 1,2х2,0 м 5+1 VST201251 | 28 259 грн. |
Вишка-туру VIRASTAR «ОПТИМА» (1,2х2,0 м) 5 + 1 VST201251 | 29 411 грн. |
Вишка-тура VIRASTAR ОПТИМА 1,2x2,0м 5+1 (VST201251) | 28 259 грн. |
Вишка-тура VIRASTAR ОПТИМА 5+1 настил 1,2х2,0 м (VST201251) | 28 259 грн. |
Додаткові функції і можливості драбини VIRASTAR VST201251:
- Розміри настилу: 120х200 см
- Кількість проміжних секцій: 5+1
- Гальма коліс
- Люк в настилі
Модификації VIRASTAR VST201251
Ціни на VIRASTAR VST201251 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR VST201211 180 см | від 15 593 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR VST201221 300 см | від 18 702 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR VST201231 420 см | від 20 999 грн. | 5 пропозицій | ||
VIRASTAR VST201241 540 см | від 24 499 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR VST201251 660 см | від 28 259 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR VST201261 780 см | від 31 368 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR VST201271 900 см | від 34 708 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR VST201281 1020 см | від 37 817 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR VST201291 1140 см | від 38 999 грн. | 5 пропозицій | ||
VIRASTAR VST2012101 1260 см | від 44 034 грн. | 3 пропозиції | ||
VIRASTAR VST2012111 1380 см | від 47 374 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR VST2012121 1500 см | від 50 483 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR VST2012131 1620 см | від 53 591 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR VST2012141 1740 см | від 56 932 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR VST2012151 1860 см | від 60 040 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR VST2012161 1980 см | від 63 149 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →