Стрем'янка ELKOP DHR 407 151 см
ELKOP DHR 407 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP DHR 407 151 см
Усі ціни 8 →Драбина ELKOP DHR 407 алюмінієва, 7 ступенів, 1513 мм (37894) 37894 | 4 105 грн. |
Стремянка Elkop DHR407 | 4 081 грн. |
Драбина ELKOP DHR 407 алюмінієва, 7 ступенів, 1513 мм | 4 105 грн. |
Стрем'янка ELKOP DHR 407 2x7сходинок | 4 106 грн. |
Стрем'янка алюмінієва Elkop DHR407 (двостороння) 37894 | 4 106 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →