Стрем'янка ELKOP ALW 506 121 см
ELKOP ALW 506 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP ALW 506 121 см
Усі ціни 10 →Драбина ELKOP ALW 506 алюмінієва, 6 ступенів, 1943 мм (38198) 38198 | 3 022 грн. |
Алюмінієва драбина ELKOP ALW 506 (6 ступенів) 38198 | 2 940 грн. |
Стремянка Elkop Alw 506 | 3 004 грн. |
Алюмінієва драбина-стрем'янка ELKOP ALW 506 (6 сходинок) (38198) 38198 | 2 944 грн. |
Стрем'янка ELKOP ALW 506 6 сходинок | 3 022 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації ELKOP ALW 506
Ціни на ELKOP ALW 506 |
---|---|---|---|---|
ELKOP ALW 506 121 см | від 2 871 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP ALW 507 143 см | від 3 260 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP ALW 508 164 см | від 3 632 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →