Стрем'янка Stark SALW505 Home 97 см (526150103)
Очікується у продажу 2 006 грн. Тип: стрем'янка; одностороння розставна; Кількість секцій (шт): 1; Майданчик; Матеріал: алюміній; Максимальне навантаження (кг): 125; Максимальна висота (см): 97; Габарити (складена) (см): 168x45; Вага (кг): 4.3; |
Stark SALW505 Home |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Stark SALW505 Home
Ціни на Stark SALW505 Home |
---|---|---|---|---|
Stark SALW506 Home 119 см | від 2 255 грн. | 9 пропозицій | ||
Stark SALW507 Home 140 см | від 2 769 грн. | 8 пропозицій | ||
Stark SALW508 Home 162 см | від 3 244 грн. | 9 пропозицій |