Болгарка Vitals Master Ls 2324BRc Power+ (80535)
Фото 4 |
Vitals Master Ls 2324BRc Power+ |
|
Потужна і високопродуктивна Мережева кутова шліфувальна машина з системою плавного старту. Виробником позиціонується як професійний ручний електроінструмент середньої цінової категорії, розрахований на роботу з великими абразивними дисками діаметром 230 мм. Завдяки значної лінійної швидкості руху кромки абразивного диска (>80 м/с) і високому крутному моменту, ця модель може ефективно різати такі товстостінні металоконструкції, як труби і великий сталевий профіль.
Впорається з обробкою натурального і штучного каменю, залізобетону, цегли, керамічної плитки та інших твердих мінеральних матеріалів. Кутова шліфувальна машина Vitals Master Ls 2324brc Power Plus ідеальна для виконання інтенсивних демонтажних робіт підвищеної складності. Вона також здатна швидко зачищати будь-які тверді поверхні (наприклад, металоконструкції під зварювання). Потужний колекторний двигун (2350 Вт) і опорні підшипники захищені від впливу абразивного пилу. Литий алюмінієвий корпус сталевого одноступінчастого конічного редуктора відводить і розсіює тепло, що виділяється на зубчастих колесах. Передбачений захист від випадкового включення і можливість кріплення додаткової бічної рукояті в будь-який з трьох позицій (зліва, зверху, праворуч).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Купити Vitals Master Ls 2324BRc Power+
Усі ціни 18 →УШМ Vitals-Master Ls2324BRc power+ Н | 3 850 грн. |
КШМ Vitals Master Ls 2324BRc Power+ 80535 | 3 864 грн. |
КШМ Vitals Master Ls2324BRc power+ (80535) | 3 864 грн. |
Болгарка Vitals Master Ls2324BRc Power+ 80535 | 3 864 грн. |
Угловая шлифовальная машина Vitals Master Ls2324BRc power+ | 3 864 грн. |