Болгарка Rebir LSM-230/2350
Rebir LSM-230/2350 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rebir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rebir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rebir LSM-230/2350
Болгарка Rebir LSM-230/2350 | 4 208 грн. |
Кутова шлифмашина (Болгарка) Rebir LSM-230/2350 | 4 800 грн. |
Кутова шліфмашина REBIR LSM-230/2350 | 4 750 грн. |
Модификації Rebir LSM-230/2350
Ціни на Rebir LSM-230/2350 |
---|---|---|---|---|
Rebir LSM-180/1800 | від 3 809 грн. | 1 пропозиція | ||
Rebir LSM-230/2100 | від 4 039 грн. | 3 пропозиції | ||
Rebir LSM-230/2350 | від 4 208 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
be/Y_wxClmsPwc