Ексцентрикова шліфмашина Vitals Master Os 30125Sv (145538)
Відео 3Фото 10 |
Vitals Master Os 30125Sv |
|
Надійна і ергономічна ексцентрикова шліфувальна машина з довговічним електродвигуном і значною продуктивністю. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для виконання значних об'ємів робіт. Може застосовуватися як в домашніх майстернях, так і в активній професійній діяльності. Обладнана надійним колекторним електричним двигуном потужністю 300 Вт з можливістю швидкої заміни графітових щіток.
Розрахована на роботу зі шліфувальними дисками п'ятидюймового діаметра (125 мм). Обладнана шестипозиційним регулятором швидкості обертання двигуна, який дає можливість змінювати її в межах від 2000 до 6000 об/хв, що забезпечує від 4000 до 12000 коливальних рухів оснащення в хвилину. Може використовуватися для зачистки поверхні металу, дерева, каменю, пластмаси, скла та ін.матеріалів.
Легко шліфує поверхні будь-якої геометрії (в т.ч. увігнуті і округлі). За рахунок потужності двигуна ексцентрикова шліфувальна машина Vitals Master Os 30125sv здатна стабільно підтримувати частоту коливань під навантаженням для постійної продуктивності і передбачуваних результатів. Для зменшення шкідливого впливу вібрації на руки оператора, є вібропоглинаючі гумові накладки. Передбачена фіксація вимикача, що зменшує навантаження на кисть під час тривалих робочих сесій. Комплектується пилозбірником, можливе підключення пилососа.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Купити Vitals Master Os 30125Sv
Усі ціни 12 →Эксцентриковая шлифмашина Vitals Master Os 30125Sv (145538) | 1 765 грн. |
Шліфмашина орбітальна Vitals Master Os 30125sv (145538) | 1 764 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова Vitals Master Os 30125Sv 145538 | 1 764 грн. |
Машина шліфувальна орбітальна Vitals Master Os 30125Sv (4-56-145538) | 1 989 грн. |
Машина шліфувальна орбітальна Vitals Master Os 30125Sv (29-56- 145538) | 1 867 грн. |