Гайковерт Vorel 81119
Фото 4 |
Vorel 81119 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 81119
Vorel Трещотка пневматическая Vorel 1/2" 69 Nm 6.3 Bar 113 л/мин (81119) | 1 500 грн. |
Тріщатка пневматична VOREL квадрат 1/2" 69 Нм 6.3 Бар 113 л/хв (81119v) | 1 584 грн. |
Кутовий Пневмогайковерт 1/2" (69 Нм) VOREL 81119 | 1 756 грн. |
Тріскачка пневматична 1/2" Vorel 81119 | 1 563 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →