Валіза Wenger Ibex M (612040)
Відео 2Фото 8 |
Wenger Ibex M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wenger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wenger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wenger Ibex M
Усі ціни 14 →Валіза пластикова WENGER, Ibex, середня, 4 колеса, чорна (612040) | 6 949 грн. |
Валіза пластикова WENGER, Ibex, середня, 4 колеса, чорна (612040) | 6 949 грн. |
Чемодан пластиковый Wenger, Ibex, средний, 4 колеса, чёрный 612040 | 6 528 грн. |
Валіза Wenger Ibex середня чорна (612040) | 6 949 грн. |
Чемодан Wenger, Ibex, средний, пластиковый, 4 колеса, черный 612040 | 6 949 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Wenger Ibex
Ціни на Wenger Ibex |
---|---|---|---|---|
Wenger Ibex S | від 4 700 грн. | 14 пропозицій | ||
Wenger Ibex M | від 6 528 грн. | 14 пропозицій | ||
Wenger Ibex Trunk L | від 6 140 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →