Валіза Wenger Lumen 32
Фото 13 |
Wenger Lumen 32 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wenger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wenger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wenger Lumen 32
Усі ціни 17 →WENGER Lumen 20" малый, бронза (605730) | 3 999 грн. |
Чемодан малый Wenger Lumen 20", 4 колеса, бронза 605730 | 2 664 грн. |
Чемодан Wenger Lumen 20 "Titanium (605730) | 3 999 грн. |
WENGER Lumen 20" малый, бронза (605730) | 3 999 грн. |
Валіза Wenger Lumen 20" Titanium (605730) | 3 999 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →