Валіза Wenger BC Packer Large
Фото 12 |
Wenger BC Packer Large 40 л120 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wenger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wenger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wenger BC Packer Large
Усі ціни 28 →Валіза пластикова Wenger, BC Packer, велика, 4 колеса, синя (610156) | 7 799 грн. |
Чемодан пластиковый Wenger, bc Packer, большой, 4 колеса, чёрный 610153 | 7 372 грн. |
Валіза пластикова Wenger, BC Packer, велика, 4 колеса, синя (610156) | 7 799 грн. |
Валіза Wenger BC Packer велика синя (610156) | 7 799 грн. |
Чемодан Wenger, BC Packer, большой, пластик, 4 колеса, черный 610153 | 7 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Wenger BC Packer
Ціни на Wenger BC Packer |
---|---|---|---|---|
Wenger BC Packer Carry-On | від 4 711 грн. | 28 пропозицій | ||
Wenger BC Packer Large | від 7 372 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →