Охолоджувальна рідина XADO Red 12 Plus Concentrate 60 л (XA 50601)
Товар застарів 12 417 грн. Температура замерзання (°С): -80; Об'єм (л): 60; Колір: червоний; Клас: G12+; Допуски виробників: MB 325.3; Ford WSS-M97B44-D; Opel-GM6277M; |
XADO Red 12 Plus Concentrate 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації XADO Red 12 Plus Concentrate
Ціни на XADO Red 12 Plus Concentrate |
---|---|---|---|---|
XADO Red 12 Plus Concentrate 1 л | від 202 грн. | 3 пропозиції | ||
XADO Red 12 Plus Concentrate 4 л | від 770 грн. | 1 пропозиція | ||
XADO Red 12 Plus Concentrate 5 л | від 1 007 грн. | 1 пропозиція | ||
XADO Red 12 Plus Concentrate 20 л | від 2 850 грн. | 7 пропозицій |