Аудіосистема Xiaomi Smart Speaker IR Control (L05G)
Відео 1Фото 14 |
Xiaomi Smart Speaker IR Control
Тип:розумна колонка
Кількість каналів:1.0
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:140x95x95 мм
Вага:0.63 кг
Можливість управління пристроями: вентилятори: CHANGHONG CFS-LD402RF; медіа FS40-13gr; проєктори: Epson EMP-1710, HITACHI HCP-810X; Кондиціонер: MIJIA KFR-50GW/N1A1; телевізори: Mi LED TV 4S 65", Mi TV P1 50"; Світлодіод: Panasonic HHXZ4034
Колонка має інфра-червоний контролер, що дозволяє здійснювати голосове управління різними пристроями в системі розумного будинку.
Всі характеристики
Купити Xiaomi Smart Speaker IR Control
Усі ціни 6 →Акустика Xiaomi Smart Speaker IR Control (QBH4218GL) | 1 799 грн. |
Акустична система Xiaomi Smart Speaker IR Control (QBH4218GL) QBH4218GL | 1 638 грн. |
Портативна акустика Xiaomi Smart Speaker IR Control (QBH4218GL) Smart Spea | 1 527 грн. |
Xiaomi Smart Speaker IR Control (QBH4218GL) Колонка Xiaomi Smart Speaker I | 1 799 грн. |
Розумна колонка Xiaomi Smart Speaker IR Control QBH4218GL | 2 499 грн. |
Бездротова портативна колонка Xiaomi Smart Speaker IR Control (QBH4218GL) | 1 999 грн. |
на жаль, не зміг підключити: Google Home не працює на території України та недоступний для скачування, а Mi Home просто не бачить цю колонку не зміг перевірити не зміг перевірити Dmitry Bogart: користуюся Xiaomi Smart Speaker IR Control менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →