Аудіосистема Marshall Acton III
Відео 15Фото 24 |
Бездротова колонка Marshall відразу ж привертає увагу своїм фірмовим дизайном: з латунними поворотними регуляторами, що впізнаються, логотипом на передній панелі і стилем у дусі рок-н-ролу. Розміри мінісистеми становлять 260х170х150 мм, а вага – 2.85 кг. Порівняно з попередником, модель отримала ширший звуковий діапазон, функцію Dynamic Loudness для регулювання тональності та балансу, а динаміки розташувалися під кутом щодо корпусу.
Колонка оснащена 30-ватним підсилювачем класу D для низькочастотного динаміка та двома 15-ватними підсилювачами класу D для твітерів. Також серед характеристик - частотний діапазон від 45 до 20000 Гц, підтримка кодека aptX і чутливість 95 дБ. Marshall Acton III пропонує два способи підключення. Перший – бездротовий за допомогою технології Bluetooth 5.2, другий – провідний через 3.5 мм аудіорізом.
На верхній панелі розташовані аналогові елементи керування для регулювання гучності, басу, керування високими частотами тощо. Крім того, керувати музикою та встановлювати необхідні налаштування можна у фірмовому мобільному додатку Marshall, який доступний на iOS та Android. Загалом головними перевагами колонки є стильний дизайн, висока потужність при невеликих розмірах та якісне звучання.
Купити Marshall Acton III
Усі ціни 91 →Marshall Моноблочна акустична система Marshall Acton III Cream (1006005) 1 | 12 569 грн. |
Акустика Marshall Loud Speaker Acton III Bluetooth (Black) 1006004 | 13 499 грн. |
Marshall Acton III Black (1006004) | 12 249 грн. |
Акустика Marshall Acton III Black (1006004) | 11 799 грн. |
Акустика Marshall Acton Iii Brown (1006075) | 12 575 грн. |