Аудіосистема Xiaomi Mi Smart Speaker
Відео 38Фото 11 |
Закрити
Шапка
Xiaomi Mi Smart Speaker
Тип:розумна колонка
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:12 Вт
Інтерфейси:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Габарити системи:131x104x151 мм
Вага:0.86 кг
Всі характеристики
Купити Xiaomi Mi Smart Speaker
Smart колонки Xiaomi Mi Smart Speaker by Google QBH4190GLКолонка Xiaomi Mi Smart
За допомогою колонки можна керувати пристроями Mi Smart, включаючи телевізор, телевізійну приставку, очищувачі повітря, пилососи, камери, лампочки, світильники, розумні вентилятори, розумні вилки, проектор і т.д. У колонку вбудовані Google Assistant і Chromecast. Вмикайте музику, переглядайте новини або встановлюйте будил... щеьник без жодних проблем.
Технічні характеристики:
- Модель продукту: L09G
- Мовна підтримка: польська та англійська програми (Google Assistant, Google Home) + англійська (мова)
- Чіп: 4-ядерний Amlogic A113X A53
- Hi-Fi процесор: TAS5805M
- ROM: 256 MB, RAM: 512 MB
- Динамік: 12 Вт, 2,5 дюйма
- Мікрофони 2
- Підтримувані аудіо формати: HE-AAC, LC-AAC, MP3, Vorbis, WAV (LPCM), Opus,
- FLAC з підтримкою потоків високої роздільної здатності (24 біт / 96 кГц)
- Підтримувані IOT-пристрої: телевізор, ТВ-бокс, ТВ-приставка, очищувачі повітря, пилососи, камери, лампочки, світильники, розумні вентилятори, розумні вилки, проектор і так далі.
- Операційна система: Linux
- WiFi: 2.4G + 5G, Bluetooth: 4.2
- Живлення: 12 В / 1,5 А.
- Порт: розетка постійного струму
- Колір: білий
- Розміри та вага: 131 * 104 * 151 мм ; 842г.
- Примітка: Діапазон підтримуваних пристроїв IoT та музичних сервісів залежить від веб-сайту Google
У комплекті
- Оригінальна колонка Xiaomi Mi Smart Speaker сріблястого кольору
- Адаптер живлення ЄС
- Упаковка виробника
- Посібник користувача
Особливості продукту
- Продукт
- Виробник Xiaomi
- Код виробника QBH4190GL
- EAN 6934177723391
- Основна інформація
- Модель Mi Smart
- Блок живлення
- Блок живлення Мережа
- Максимальний час роботи від батареї Не застосовується
- Час заряджання Не застосовується
- Зв'язок та підключення
- Bluetooth Bluetooth 4.2
- AirPlay Немає
- NFC Немає
- Wi-Fi Так
- USB вхід Немає
- Вхід MicroUSB Немає
- Вхід USB-C Немає
- Вихід для навушників Немає
- Аудіовхід Немає
- Слот для карти пам'яті Немає
- Додаткові функції
- Мікрофон Вбудований
- Вбудоване радіо Немає
- Функція павербанку Немає
- Багатоточковий Немає
- TWS Немає
- Сумісність з голосовими помічниками Так
- Технічні характеристики
- Потужність 12 W
- Захист від бризок Ні
- Колір сріблястий
- Підсвічування Немає
- Вага 842 g
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 785 грн. |
Smart колонки Xiaomi Mi Smart Speaker by Google QBH4190GLКолонка Xiaomi Mi SmartС помощью колонки можно управлять устройствами Mi Smart, включая телевизор, телевизионную приставку, очистители воздуха, пылесосы, камеры, лампочки, светильники, умные вентиляторы, умные вилки, проектор и т.д. В колонку встроены Google Assistant и Chromecast. Включайте музыку, просматривайте новости или устанавливайте будильн... щеик без всяких проблем.Техниче Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 781 грн. |
Smart колонки Xiaomi Mi Smart Speaker by Google QBH4190GLКолонка Xiaomi Mi Smart С помощью колонки можно управлять устройствами Mi Smart, включая телевизор, телевизионную приставку, очистители воздуха, пылесосы, камеры, лампочки, светильники, умные вентиляторы, умные вилки, проектор и т.д. В колонку встроены Google Assistant и Chromecast. Включайте музыку, просматривайте новости или устанавливайте будил... щеьник без всяких проблем. Технические характеристики: Модель продукта: L09G Языковая поддержка: польский и английский приложения (Google Assistant, Google Home) + английский (язык) Чип: 4-ядерный Amlogic A113X A53 Hi-Fi процессор: TAS5805M ROM: 256 MB, RAM: 512 MB Динамик: 12 Вт, 2,5 дюйма Микрофоны 2 Поддерживаемые аудио форматы: HE-AAC, LC-AAC, MP3, Vorbis, WAV (LPCM), Opus, FLAC с поддержкой потоков высокого разрешения (24 бит / 96 кГц) Поддерживаемые IOT-устройства: телевизор, ТВ-бокс, ТВ-приставка, очистители воздуха, пылесосы, камеры, лампочки, светильники, умные вентиляторы, умные вилки, проектор и так далее. Операционная система: Linux WiFi: 2.4G + 5G, Bluetooth: 4.2 Питание: 12 В / 1,5 А. Порт: розетка постоянного тока Цвет: белый Размеры и вес: 131 * 104 * 151 мм ; 842 г. Примечание: Диапазон поддерживаемых устройств IoT и музыкальных сервисов зависит от веб-сайта Google В комплекте Оригинальная колонка Xiaomi Mi Smart Speaker серебристого цвета Адаптер питания ЕС Упаковка производителя Руководство пользователя Особенности продукта Продукт Производител Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 775 грн. |
Smart колонки Xiaomi Mi Smart Speaker by Google QBH4190GL | 2 993 грн. |
Відеоогляди
Xiaomi Smart Speaker - Глобальная версия умного динамика, Ок Google! Озвучка Home Assistant
30 березня 202135 916 переглядів
MI SMART SPEAKER — ПЕРВОЕ ВПЕЧАТЛЕНИЕ
21 жовтня 202114 443 перегляда
Mi Smart Speaker - пример общения с умной колонкой от Xiaomi и все её характеристики
19 жовтня 20218 722 перегляда
Обзор Xiaomi MI SMART speaker на русском. Проверка команд и возможностей локаизации
5 травня 202111 489 переглядів
Xiaomi Smart Speaker with Google Home?! Full Walkthrough review [Xiaomify]
31 жовтня 2020294 965 переглядів
Xiaomi Mi Smart Speaker: The BEST $50 Google Home-powered Speaker!
15 грудня 202025 882 перегляда
Xiaomi Mi Smart Speaker Review - BEST Affordable Smart Speaker?
5 лютого 202115 676 переглядів
Как включить микрофон на Xiaomi Mi Smart Speaker? / Выключить микрофон - Xiaomi Mi Smart Speaker
30 квітня 2021270 переглядів
Как настроить чувствительность голоса "OK Google" - Xiaomi Mi Smart Speaker?
4 травня 2021179 переглядів
Как отключить уведомления на Xiaomi Mi Smart Speaker? / Уведомления - Xiaomi Mi Smart Speaker
30 квітня 2021182 перегляда
Как сменить название Xiaomi Mi Smart Speaker? / Новое название - Xiaomi Mi Smart Speaker
30 квітня 2021193 перегляда
Как настроить евалайзер на Xiaomi Mi Smart Speaker? / настройка equalizer - Xiaomi Mi Smart Speaker
4 травня 20211 094 перегляда
Как отключить интернет на Xiaomi Mi Smart Speaker? / Отключить WiFi на Xiaomi Mi Smart Speaker
30 квітня 2021257 переглядів
Для чего нужен Sound Streaming на Xiaomi Mi Smart Speaker? / Передача звука Xiaomi Mi Smart Speaker
30 квітня 2021974 перегляда
Как установить по умолчанию Xiaomi Mi Smart Speaker? / Xiaomi Mi Smart Speaker as Default
4 травня 2021795 переглядів
Как поменять комнату на Xiaomi Mi Smart Speaker? Смена режима комнаты на Xiaomi Mi Smart Speaker
4 травня 2021199 переглядів
Активация функции "Окей, Гугл" на Xiaomi Mi Smart Speaker / Как включить голосового помощника?
27 квітня 20213 596 переглядів
Mi Band 5, Mi Smart Speaker and More from Xiaomi! *GIVEAWAY*
25 жовтня 20209 156 переглядів
Unboxing the Mi Smart Speaker...
1 жовтня 20204 278 переглядів
UNBOXING XIAOMI SMART SPEAKER WITH TOUCH SCREEN/MOMMY HAZEL PO
20 січня 2021136 переглядів
Redmi K50 I Unboxing With Xiaomi Smart Speaker|Unboxing| Mayank stuff
4 серпня 2022534 перегляда
This is "SUPER" Value for Money! | Mi Smart Speaker!
2 жовтня 202086 409 переглядів
Mi Smart Speaker Tips And Tricks In HINDI - Mi Smart Speaker REVIEW
11 жовтня 202016 694 перегляда
Mi Smart Speaker Review ll in Telugu ll
3 жовтня 2020133 559 переглядів
Mi Smart Speaker - Unboxing & Hands On [FUNNY]
1 жовтня 2020111 253 перегляда
Unboxing Xiaomi Mi Smart Speaker|#shorts#ytshorts|Built In Google Assistant|Mi Smart Speaker Unbox
21 червня 2021670 переглядів
Can Mi Smart Speaker Make You Become a Smart Chef? #MiSteryBOX | @Martijn Wester
18 листопада 20209 502 перегляда
MI SMART SPEAKER UNBOXING AND REVIEW IN HINDI
7 жовтня 2020277 661 перегляд
XIAOMI MI SMART SPEAKER UNBOXING & SOUND TEST! (OK GOOGLE) | Cathy's Unboxing
23 січня 202211 903 перегляда
#MiSteryBOX: Mi Smart Speaker | @xiaomify
28 листопада 202010 789 переглядів
Mi Smart Speaker - REVIEW - The Dot Killer
1 жовтня 202022 608 переглядів
Mi Smart Speaker : Smart Home Speaker On A Budget
1 жовтня 2020120 376 переглядів
COMPARISON - Amazon Alexa Echo Dot 4th Gen vs Mi Smart Speaker - Best Budget Smart Speaker
10 листопада 202058 973 перегляда
Xiaomi Mi Smart Speaker Review - BEST SMART SPEAKER @ Rs.3499!!
4 жовтня 202014 426 переглядів
Xiaomi Mi Smart Speaker / Configuración & Review
7 березня 202122 397 переглядів
Xiaomi Mi Smart Speaker - inteligentny głośnik pod WiFi za 170 zł? / test, recenzja, review
19 квітня 20228 232 перегляда
Głośnik z Asystentem Google - XIAOMI Mi Smart Speaker
17 листопада 202027 711 переглядів
Google Home vs XIAOMI Mi Smart Speaker
16 грудня 202020 661 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 319 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay 2, Chromecast, Google Assistant та Аліса, мережеве аудіо, управління зі смартфона, 20 Вт, 60 – 20000 Гц, звук 360°
від 2 155 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), Amazon Alexa, мережеве аудіо, управління зі смартфона, звук 360°
від 4 093 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, Google Assistant та Аліса, мережеве аудіо, управління зі смартфона, 20 Вт, 65 – 20000 Гц, звук 360°
від 2 210 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), Amazon Alexa, мережеве аудіо, управління зі смартфона, звук 360°
від 4 592 грн.
розумна колонка, канал 1.0, AAC, Apple Siri, мережеве аудіо, управління зі смартфона, звук 360°
від 2 466 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 5.0, Wi-Fi, Google Assistant, мережеве аудіо
від 2 506 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 5.0, Wi-Fi, Google Assistant, мережеве аудіо
від 14 299 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay 2, Apple Siri, Multiroom, управління зі смартфона, звук 360°
від 3 034 грн.
розумна колонка, канал 2.0, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), Chromecast, Google Assistant, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона
від 3 793 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 5.0, Wi-Fi, Google Assistant, мережеве аудіо
від 8 774 грн.
для вечірок, канал 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth v 5.0, караоке, управління зі смартфона, 300 Вт
від 9 999 грн.
підлогова система, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth, NFC, 110 Вт, 20 – 20000 Гц