Саундбар Yamaha YAS-109 (YVCK7030)
Відео 14Фото 13 |
Yamaha YAS-109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha YAS-109
Усі ціни 24 →Саундбар Yamaha YAS-109 Green VDK6680 | 8 899 грн. |
Саундбар Yamaha YAS-109 Red | 8 899 грн. |
Yamaha YAS-109 Black офіційна гарантія | 8 249 грн. |
Yamaha Yamaha YAS-109 Green | 8 899 грн. |
Yamaha YAS-109 Black | 8 899 грн. |
ще 19 пропозицій
Шкірному вирішувати Якість звуку гідна, сабвуфер вбудований це перевага особисто для мене, особливо якщо кімната невелика і немає бажання змушувати додатковим обладнанням. стильний дизайн якість матеріалів на висоті. Звукові сповіщення які звучать щоразу коли вмикати прилад, їх відключити неможливо. Звучить навіть, коли апарат вимкнули на пульті, пропала-з'являється електроенергія і "тадам" - неочікувано звучити сповіщення на всю кімнату. Посилання на ютуб де розміщено відео з моїм прикладом https://youtu. Ігор Роскошенко: користуюся Yamaha YAS-109 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →