Сабвуфер TAGA Harmony TSW-60
Фото 20 |
TAGA Harmony TSW-60
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:95 Вт
Частотний діапазон:60 – 150 Гц
Всі характеристики
Характеристики TSW-60
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TSW-60
Усі ціни 18 →Сабвуфер активний Taga Harmony TSW-60 Wenge | 7 058 грн. |
Сабвуфер активный Taga Harmony TSW-60 Black | 6 767 грн. |
Сабвуфер активный Taga Harmony TSW-60 Oak | 6 767 грн. |
Сабвуфер активный Taga Harmony TSW-60 Modern Wenge | 7 054 грн. |
Сабвуфер активный Taga Harmony TSW-60 Walnut | 7 054 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості сабвуфера TAGA Harmony TSW-60:
- Автоматичне відключення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →