Процессор AMD Ryzen 5 Matisse 3600X OEM (100-000000022)
Видео 13Фото 4 |
AMD Ryzen 5 Matisse 3600X OEM |
|
Входящая в линейку Ryzen 5 Matisse модель относится к младшим семинанометровым процессорам компании AMD. Она поддерживает многопоточность, имеет 32 МБ кэш-памяти третьего уровня, поддерживает интерфейс PCI-E 4.0 и совместима с материнскими платами с сокетом AM4. В отличие от родственной 6-ядерной 12-поточной версии 3600, процессор AMD 3600X OEM отличается увеличенной на 200 МГц производительностью и соответственно возросшим до 95 Вт тепловыделением.
Последний фактор необходимо учитывать при выборе подходящей системы охлаждения, поскольку кулер в комплектацию этого CPU не входит. Тактовая частота каждого ядра составляет 3.8 ГГц, а с помощью фирменных технологий это значение может быть увеличено до отметки в 4.4 ГГц. Благодаря свободному множителю у пользователя имеется безопасная и довольно простая возможность изменения базовых показателей частотности.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог AMD 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели AMD.
Купить AMD Ryzen 5 Matisse 3600X OEM
Все цены 22 →Процесор AMD Ryzen 5 3600X 3.8GHz 32MB AM4 Tray (100-000000022) 100-000000 | 3 299 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 3600X (3.8GHz 32MB 95W AM4) Tray (100-000000022) 100- | 3 243 грн. |
Amd Ryzen 5 3600X (100-000000022) Tray | 3 148 грн. |
Amd Ryzen 5 3600X (100-000000022) Tray | 3 118 грн. |
AMD Ryzen 5 3600x (3.8GHz 32mb 95w am4) Tray (100-000000022) | 3 664 грн. |
Отзывы 44 | 5 1 8 30 |
Нічого. Можливо, якби він коштував значно менше ніж 5500, то був би, можливо, якийсь сенс його пхати, а так, не бачу сенсу в ньому взагалі. Чиплет компоновання, стара архітектура, погано жене пам'ять (у порівнянні з 5500), буває проблемний. |
Купляв рік тому за 3к. Наріканнь немає. Для маленького бюджету це напевно ідеальне рішення. Процессора який краще цього у критерії ціна/продуктивність я не бачив. Підтримує високу частоту оперативної пам'яті, та й сам досить непогано розганяється без великого підвищення TDP. Не бачу сенсу писати ще щось про цей крутий проц, однозначно рекомендую -Ціна/продуктивність
-Підтримує високу частоту ОЗУ -Легко розігнати -Немає ferlux: пользуюсь AMD 3600 OEM более года |
Дуже чудовий процесор за свою ціну, підтримує pcie 4 версії, не дуже гарячий будь який кулер витримає ціна дуже сподобалася їх немає :) Денис Денисенко: пользуюсь AMD 3600 BOX несколько месяцев |
2. Материнка - ASRock Fatal1ty B450 Gaming K4, RAM - HyperX Fury Black DDR4 2x8Gb, видеокарта - Gigabyte GeForce RTX 2060 D6 6G. Насколько хорошая сборка?
2.1 И под это всё какой брать БП?
Модификации AMD Ryzen 5 Matisse
Цены на AMD Ryzen 5 Matisse |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Matisse 3500 OEM | от 6 547 грн. | 1 предложение | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3500X OEM | от 2 855 грн. | 4 предложения | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 BOX | от 3 160 грн. | 77 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 MPK | от 3 039 грн. | 53 предложения | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 OEM | от 2 920 грн. | 59 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 WOF | от 3 099 грн. | 2 предложения | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600X BOX | от 5 799 грн. | 1 предложение | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600X OEM | от 3 077 грн. | 22 предложения |
Був)))
можливо)))
Почну з того, що це динозавр на старій архітектури, який раніше, зараз і в майбутньому буде прогинатися під срінтоли і 5500.
5500 куди краще, особливо з якимись джр хуніксами, або е дай мікронами, женете собі спокійно пам'ять 4200 сл16, і щасливо нагинаєте цей зен2, який ще до речі, з часом може стати проблемним, наприклад з часом перестає працювати 2-х канал, або не бачить ссд, або юсб-шки не працюють. Коротше кажучи - проц сміття, при умові існування 5500, який без проблем гонить пам'ять не гірше "срінтолів". А те що у нього піс"юн 3, не робить його гірше, особливо з х16 лініями карт, а на 8х картах це відображається тільки якщо у вас дуже мало врам і ви граєте в 2к.