Электротрицикл Bambi JT5188L
Фото 3 |
Bambi JT5188L
Возраст:от 2-х лет
Дизайн:трицикл
Вес ребенка:до 30 кг
Время езды:до 120 мин
Макс. скорость:3.5 км/час
Все характеристики
Купить Bambi JT5188L
Все цены 17 →Дитячий електромотоцикл Bambi JT5188L-3 Червоно-білий | 2 595 грн. |
Дитячий електромобіль Мотоцикл Bambi JT5188L-4 BMW до 30 кг (221402) | 3 859 грн. |
Дитячий електромотоцикл Bambi JT5188L-4 Синьо-білий | 2 595 грн. |
Дитячий електромобіль Мотоцикл Bambi JT5188L-4 BMW до 20 кг | 3 138 грн. |
Дитячий електромобіль Мотоцикл Bambi JT5188L-3 BMW до 20 кг | 3 138 грн. |
eще 12 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →