Акустическая гитара Bandes AG-851C
Видео 1Фото 2 |
Bandes AG-851C
Тип:акустическая
Размер:4/4, дредноут (вестерн)
Дека:липа
Нижняя дека:липа
Гриф:клен, 20 ладов(а)
Обечайка:липа
Накладка грифа:клен
Все характеристики
Характеристики AG-851C
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bandes 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bandes.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bandes AG-851C
Все цены 20 →Набір акустична гітара Bandes AG-851C BK 39 + чохол (Чорного кольору) | 3 390 грн. |
Набір акустична гітара Bandes AG-851C RD 39" + чохол (Червоного кольору) | 3 264 грн. |
Набір гітара акустична Bandes AG-851C GL 39 + чохол (Зеленого кольору) | 3 264 грн. |
Гітара акустична Bandes AG-851C BK 39 набір (Чорного кольору) | 3 480 грн. |
Гітара акустична Bandes AG-851C RD 39 набір (Червоного кольору) | 3 038 грн. |
eще 15 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →