Гриль-сковородка Benson BN-314 28 см черный
Benson BN-314 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-314 28 см черный
Все цены 12 →Сковорода-гриль зі знімною ручкою та антипригарним мармуровим покриттям Be | 1 058 грн. |
Сковорідка-гриль Benson 28 см мармурове покриття зі знімною ручкою та криш | 1 050 грн. |
Сковорідка-гриль із кришкою Benson BN-314 зі знімною ручкою прямокутна 28 | 1 100 грн. |
Сковорода-гриль з кришкою Benson BN-314 (28см) | 1 121 грн. |
Сковорода гриль з кришкою Benson BN-314 з антипригарним покриттям 28 см | 1 067 грн. |
eще 7 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →