Сотейник Benson BN-494 24 см
Benson BN-494 24 см26 см |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-494 24 см
Все цены 7 →Сковорода Benson 24 см з кришкою та гранітним покриттям (BN-494) | 750 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-494 (24см) | 927 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-494 з антипригарним покриттям 24 x 6.3 см | 737 грн. |
Сковорода Benson BN-494 24 см з кришкою та гранітним покриттям. | 865 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-494 24см з антипригарним мармуровим покриття | 854 грн. |
Універсальна сковорода Benson BN 494 24 см глибока антипригарна з мармуров | 690 грн. |
Сковорода алюмінієва з кришкою 24 см Benson BN-494 | 584 грн. |
Модификации Benson BN-494
Цены на Benson BN-494 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-494 24 см | от 584 грн. | 7 предложений | ||
Benson BN-495 26 см | от 795 грн. | 5 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →