Гусятница / казан Brizoll KA08-3 8 л
Фото 9 |
Brizoll KA08-3 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Brizoll.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Brizoll KA08-3 8 л
Все цены 19 →Котел Brizoll азіатський з кришкою-сковородою 8 л (KA08-3) | 2 102 грн. |
Казан азіатський чавунний з кришкою-сковородою BRIZOLL 8 л KA08-3 | 2 173 грн. |
Котел чавунний азіатський Brizoll з кришкою-сковородою гриль 8 л (KA08-3) | 2 310 грн. |
Котел чавунний азіатський з кришкою-сковородою Brizoll KA-08-3 8 л 36 см | 2 605 грн. |
Котел чавунний азіатський з кришкою-сковородою Brizoll KA-08-3 8 л 36 см | 2 940 грн. |
eще 14 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →