Набор ножей Edenberg EB-957
Фото 4 |
Edenberg EB-957 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-957
Все цены 9 →EDENBERG EB-957-Grey | 1 154 грн. |
Набір ножів Edenberg 6 предметів із нержавіючої сталі з магнітним блоком с | 1 100 грн. |
EDENBERG EB-957-Brown | 1 154 грн. |
Набір кухонних ножів на магнітній підставці 6 предметів Edenberg EB-957 | 1 051 грн. |
Набір кухонних ножів Edenberg на магнітній підставці 6 предметів (EB-957) | 1 082 грн. |
eще 4 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →