Набор ножей Edenberg EB-963
Фото 8 |
Edenberg EB-963 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-963
Все цены 7 →EDENBERG EB-963 | 1 154 грн. |
Набір ножів Edenberg 6 предметів із магнітним блоком (EB-963) | 1 100 грн. |
Набір кухонних ножів на магнітній підставці 6 предметів Edenberg EB-963 | 1 073 грн. |
Набір кухонних ножів Edenberg на магнітній підставці 6 предметів (EB-963) | 1 082 грн. |
Набір кухонних ножів на магнітній підставці 6 предметів Edenberg EB-963 | 1 138 грн. |
Набір ножів на магнітній підставці 6 предметів Коричневий Edenberg EB-963 | 1 299 грн. |
Набір ножів Edenberg EB-963 6 предметів | 1 265 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →