Шлифмашина по бетону Eibenstock WPN 180 (05710000)
Eibenstock WPN 180 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Eibenstock 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Eibenstock.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Eibenstock WPN 180
Професійна полірувальна машина EIBENSTOCK WPN180 | 13 120 грн. |
Кутова полірувальна машина для вологого полірування Eibenstock WPN180 0571 | 13 120 грн. |
Полірувальна машина кутова для вологого полірування Eibenstock WPN180 (057 | 13 120 грн. |
Кутова машина для полірування з подачею води Eibenstock WPN 180 (під кутом | 34 246 грн. |
Кутова полірувальна машина Eibenstock WPN 180 | 16 000 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →