Дрель-шуруповерт Grand DA-20/13UBL Pro
Фото 12 |
Grand DA-20/13UBL Pro |
|
Патрон для дрели: разновидности и отличияСпецифика разных видов патронов для сверления, бурения и работы с крепежом
Что лучше: дрель или шуруповерт?Изучаем конструктивные особенности и специфику применения таких похожих, но все же разных видов электроинструмента
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Grand DA-20/13UBL Pro
Все цены 6 →Шуруповерт акумуляторний Grand ДА-20/13 UBL (АКБ 4А*год) 114338 | 3 364 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Grand ДА-20/13 UBL (безщітковий, ударний, 2 акуму | 4 185 грн. |
Акумуляторний ударний шуруповерт Grand ДА-20/13 UBL(акумулятори- 4Ач) | 3 735 грн. |
Акумуляторний ударний шуруповерт Grand ДА-20/13 UBL(акумулятори- 2Ач) | 3 445 грн. |
Акумуляторний ударний шуруповерт Grand ДА-20/13 UBL (2 АКБ по 2 А/Год) Чех | 3 332 грн. |
Акумуляторний шуруповерт Grand ДА-20/13 UBL (BRUSHLESS) 4000 мAh | 3 913 грн. |
Важкий, боїться навантаження - спрацьовує датчик температури і шурік зупиняється. Знову цей датчик блокує роботу шуріка ( не включається) якщо працювати при холодній температурі (+2 і нижче). Тому навіть при незначному морозі шурік працювати не буде, доки не нагріється до "+". Цей косяк виробник/ділер знає, але про нього не сповіщає покупця. Окремо хочу сказати про кейс: в ньому зовсім не передбачено місця для біт тощо. Окремо покласти їх в коробку також не вийде: просто немає куди. Залізний патрон, 2 АКБ Одне розачарування Alex Smertmoskalyam: пользуюсь Grand DA-20/13UBL Pro несколько месяцев |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →