Наушники
JBL Endurance Race
Видео 22Фото 40 |
JBL Endurance Race |
|
Как выбрать игровую гарнитуру для повседневной игры и доминации в онлайнеРазбираемся в отличиях между обычными и игровыми наушниками, рассказываем как подойти к выбору гарнитуры с умом
Какие наушники JBL выбрать? Разбираем линейки Everest, Endurance, E-Series, Live и дрРазбираемся во всех хитросплетениях ассортимента наушников JBL
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог JBL 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели JBL.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить JBL Endurance Race
Все цены 46 →Навушники JBL Endurance Race Black (JBLENDURACEBLK) | 2 499 грн. |
Навушники JBL Endurance Race (JBLENDURACEBLK) Black | 2 499 грн. |
Бездротові навушники JBL Endurance Race Black (JBLENDURACEBLK) JBLENDURACE | 2 499 грн. |
Bluetooth-гарнітура JBL Endurance Race Black (JBLENDURACEBLK) JBLENDURACEB | 2 499 грн. |
Наушники JBL Endurance RACE Black (JBLENDURACEBLK) JBLENDURACEBLK | 2 499 грн. |
eще 20 предложений
Користуюся 3+ місяців, тримають дуже довго заряд, користуюсь десь 5-6 годин в день, інколи більше, розряджав їх максимум до 50%, думаю годин 10-12 відпрацюють. Пірнав з головою та приймав душ в цих навушниках, вологозахист гарний. Добре тримаються не випадають з вуха при сильних рухах. Звук мені сподобався "фірмовий JBL". Разів 5-6 падали без кейсу на бетон та метал з висоти 1-2 метри, з ними нічого не сталось, напевно пощастило. Режим прозорості дуже допомагає коли потрібно бути уважним до навколища, або коли хочеться слухати музику не відволікаючись від розмови. На жаль не можу використовувати більше 7 годин, як і інші подібні затички, бо вуха починають боліти, але думаю це індивідуально. Знайшов баг, інколи звук зміщається в правий навушник, трапляється це дуже рідко можливо пов'язано з втратою зв'язку, фікситься якщо зайти в мобільний додаток JBL (навушники перезапускаються) або якщо покласти і дістати з кейсу. Радіус дії як і заявлений, працюють через бетонну стіну, не втрачають зв'язок при ходьбі або якщо закрити вуха руками. Затримка звуку десь 300-400 мс в режимі відео та 500-600 мс в режимі аудіо, для ігор не підійдуть. На жаль в мобільному додатку не можна налаштувати власні жести та дії, лише обрати з перевстановлених на кожен навушник окремо (приходиться обирати регулювати гучністю або режимом прозорості).Нема шумозаглушення, але є AAC. В мобільному додатку можна налаштувати автовідключення, зміщення звуку (R/L), оновити прошивку та інше. Мобільний додаток.
Довго тримають заряд. Гарно тримаються у вусі. Радіус дії відповідає заявленому. Режим прозорості. Вологозахист. AAC. Можна налаштувати таймер автовідключення. "Фірмовий" JBL звук. Складно знайти краще та найдійніше навушники за 2500 грн))) Затримка звуку 300-400 мс, для ігор не підійдуть.
Не можна налаштувати власні жести та дії, лише обрати з перевстановлених на кожен навушник окремо. Баг зі зміщенням звуку (дуже рідко). Нема шумозаглушення. Нема AptX та LDAC. V1ad: пользуюсь JBL Endurance Race несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →