Унитаз Jika Dino H8603770000001
Jika Dino H8603770000001 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Jika 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Jika.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Jika Dino H8603770000001
Все цены 8 →Унітаз підвісний Jika Dino Rimless H8603770000001 з сидінням Soft Close | 3 927 грн. |
Унітаз підвісний JIKA Dino Rimless з кришкою Soft-Close (H8603770000001) H | 3 720 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий JIKA Dino із сидінням з мікроліфтом H8 | 8 226 грн. |
Унітаз підвісний JIKA Dino Rimless з сидінням Soft-Close (H8603770000001) | 7 026 грн. |
Унитаз подвесной Jika Dino Rimless H8603770000001 с сидением Soft Close | 8 008 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →