Унитаз KRONER Harz WHI493736
Фото 11 |
KRONER Harz WHI493736 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить KRONER Harz WHI493736
Все цены 14 →Унітаз підвісний Kroner Harz WHI493736 із сидінням Soft Close CV029609 | 3 888 грн. |
Унітаз підвісний Kroner Harz WHI493736 RIMLESS безободковий з сидінням Sli | 6 930 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий KRONER Harz WHI493736 із сидінням з мі | 4 746 грн. |
Kroner Kroner Harz WHI493736 CV029609 | 4 746 грн. |
Унитаз подвесной Kroner Harz Rimless безободковый с сидением Slim Soft-clo | 5 399 грн. |
eще 9 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →