Летняя шина Maxxis Pragmatra MP10 175/65 R14 82H
Видео 1Фото 9 |
Выберите размер шин
Maxxis Pragmatra MP10 175/65 R14 82H 175/65 R14 82 H |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Maxxis.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Maxxis Pragmatra MP10 175/65 R14 82H
Все цены 24 →Шина Maxxis MP-10 Pragmatra 175/65 R14 82H | 1 595 грн. |
Maxxis MP10 Pragmatra 175/65 R14 82H | 1 657 грн. |
Maxxis MP10 Pragmatra 175/65 R14 82H | 1 739 грн. |
Maxxis Pragmatra MP10 (175/65R14 82H) | 1 633 грн. |
Летние шины Maxxis MP-10 Pragmatra 175/65 R14 82H 1001015972 | 1 600 грн. |
eще 19 предложений
0 0 1 3 |
Действительно хорошие,качественные шины можно покупать и не бояться.Катаюсь 2-й сезон,25000 износ 2-3мм.Думою 80000 тыс должны выходить. Не шумят,дорогу держат хорошо,езда комфортная,износ минималный,боковины прочные. Нет. Андрей Никольников: пользуюсь Maxxis Pragmatra MP10 175/65 R14 82H месяц и более рекомендую купить обязательно |
Вартує придбати, якщо немає грошей. Точно краще ніж КАМА, Гамнєорі і тому подібне. Не варто чекати щось супер-пупер, ба більше 2017 року колеса в 2020 році вже потріскані... Зекономити вийде це точно. колеса 2017 року, в 2020 році вже потріскані...
поки що не та якість.., але і ціна адекватна як для таких коліс, так що більше так , а ніж ні. Олександр: пользуюсь Maxxis Pragmatra MP10 175/70 R13 82H более года |
Шини варті уваги. Від*їздив два сезони, експлуатував по різним дорогам (автобан Європи та українські траси, сільські дороги, якщо їх можна назвати дорогами..., міста (співвідношення 60% траса, села та ін., 40% обласні міста, столиця). Враження досить позитивні: тихі, мокра дорога та калюжі впевнено проходить, на грунтовці після дощу (Чернігівські чорноземи!) не підвели... виїхав :), потрапляння у вибоїни гума тримає але це все індивідуально, швидкість і глибина ямки навіть брендову гуму рве або грижі дарує, гальмування впевнене. Авто Шкода Октавія А5 універсал - шини 195/65R15 - Maxxis Pragmatra MP10 - Рекомендую! До цього експлуатував шини Firestone TZ300a то вони уступають по комфорту (шум та жорсткість) Тихі, м*які, досить міцні, ціна. не помітив пользуюсь Maxxis Pragmatra MP10 195/65 R15 91H более года |
Показано 3 из 4 отзывов
eще 1 отзыв
Видеообзоры
Модификации Maxxis Pragmatra MP10 175/65 R14 82H
Цены на Maxxis Pragmatra MP10 175/65 R14 82H |
---|---|---|---|---|
Maxxis Pragmatra MP10 175/65 R14 82H | от 1 589 грн. | 24 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →