Набор инструментов Molder MT61056
Фото 15 |
Molder MT61056 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Molder 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Molder.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Molder MT61056
Все цены 6 →Професійний набір інструментів в кейсі Molder 1/2", 1/4" 72Т, CR-V 56 один | 2 596 грн. |
Професійний набір інструментів в кейсі MLDER 1/2", 1/4" 72Т, CR-V, 56од. M | 2 786 грн. |
Набір інструментів для авто та дому професійний в кейсі MOLDER 56шт 1/2" 1 | 2 800 грн. |
Набір інструментів 56 предметів 1/2-1/4" Molder MT61056 | 2 895 грн. |
Професійний набір інструментів в кейсі MLDER 1/2" & 1/4" 72Т, CR-V, 56 од. | 2 719 грн. |
Набір інструментів (Molder Tools) 56 предметів 1/2, 1/4 MT61056 | 2 928 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →