Набор инструментов Molder MT60108
Видео 1Фото 10 |
Molder MT60108 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Molder 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Molder.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Molder MT60108
Все цены 9 →Универсальный набор инструментов Molder MT60108 | 3 083 грн. |
Професійний набір інструментів в кейсі MÖLDER MT60108 | 3 310 грн. |
Професійний набір інструментів в кейсі MOLDER 1/4",1/2" 108 шт (MT60108) M | 3 222 грн. |
Набір інструментів Molder у кейсі (MT60108) 1/2", 1/4" 72 T, CR-V, 108 оди | 4 345 грн. |
Набір інструментів для авто та дому професійний в кейсі MOLDER 108 предмет | 3 806 грн. |
eще 4 предложения
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →