Смартфон Motorola Moto G32 128 ГБ / 6 ГБ
Видео 24Фото 11 |
Motorola Moto G32 128 ГБ / 6 ГБ
Экран:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 90 Гц
Память:128 ГБ, + карта памяти, ОЗУ 6 ГБ
Процессор:Snapdragon 680 4G
Камера:3 модуля, 50 МП, + 8 МП, макро
Аккумулятор:5000 мАч
Вес:184 г
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Motorola Moto G32 128 ГБ / 6 ГБ
Все цены 92 →Motorola G32 6/128GB Mineral Grey (PAUU0013RS) | 5 799 грн. |
Смартфон Motorola Moto G32 6/128GB Dual Sim Mineral Grey (PAUU0013RS) PAUU | 5 450 грн. |
Смартфон Motorola G32 6/128GB Rose Gold (PAUU0028RS) PAUU0028RS | 5 799 грн. |
Смартфон Motorola G32 6/128GB Mineral Grey (UA UCRF) | 5 199 грн. |
Смартфон Motorola Moto G32 6/128GB Dual Sim Mineral Grey (PAUU0013RS) PAUU | 5 464 грн. |
eще 20 предложений
Отзывы 11 | 1 3 2 5 |
В целом за свои деньги нормальный смартфон без звезд с неба. из плюсов цена, чистый андроид, 33w зарядка, стерео звук, адекватный экран 6.5 а теперь к минусам они тут тоже есть у телефона слабый модуль WIFI периодически может пропадать вайфай процессор snap680 тот что стоял у redmi note 11 хватит для обычного использования в играх же слабый этот телефон не про игры.с завода отсутствует защитная пленка на экране. |
Працює нормально, майже не підвисає і не глючить, але в складні ігри на ньому не пограєш. Майже чистий андроїд, з деякими моторолівськими примочками, користуватися приємно. Недавно оновився до андроїд 13.
Батарея відносно велика, тримає заряд добре, мені на 2 дні вистачає якщо економити. Заряджається не повільно, але і не швидко. Є мініджек. Камера нормальна, відкривається і фокусується швидко. Фотографії робить нормально, але я не придирався сильно. Мінусом є екран і скло. Яркості не вистачає, хоча ніби після оновлення на новий андроїд стало краще(не розумію як це може бути, може здається). Ну хочаб 90 герц є. Скло легко царапається, наклеїв плівку в якомусь ларьку, не допомогло, скло розбилось, плівка залишилась ціла, не купуйте плівку, купуйте стекло. Блок камер зроблений таким чином, що скло не випирає, камери розбити нереально. нормальний софт, нормально працює. екран та скло |
Нижче середнього Стерео звук Немає режиму "без звуку". Є режим ''не турбувати'', але він працює через раз пользуюсь Motorola Moto G32 128GB/6GB несколько месяцев |
Показано 3 из 11 отзывов
eще 8 отзывов
29 ноября 2022, 08:25
Чи входить зарядний пристрій в комплект? #
Чи входить зарядний пристрій в комплект?
Якщо ні, то де можна знайти оригінальний на 33 Вт?
Показано 3 из 9 вопросов
eще 6 вопросов
Видеообзоры
Модификации Motorola Moto G32
Цены на Motorola Moto G32 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G32 128 ГБ / 6 ГБ | от 4 988 грн. | 92 предложения | ||
Motorola Moto G32 256 ГБ / 6 ГБ | от 6 089 грн. | 1 предложение | ||
Motorola Moto G32 256 ГБ / 8 ГБ | от 5 746 грн. | 97 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →