Смартфон Motorola Moto G84 256 ГБ / 12 ГБ
Видео 10Фото 12 |
Смартфон уверенного среднего ранга, вооружённый pOLED-экраном с размерами по диагонали 6.55 дюймов, разрешением транслируемой картинки Full HD+ (2400х1080 пикселей) и высокой частотой обновления 120 Гц. Дисплей модели покрывает 100 % цветовой гаммы DCI-P3 и выдаёт пиковую яркость на уровне до 1300 нит. «Под капотом» устройства установлен хорошенько обкатанный чипсет Snapdragon 695 со встроенным модемом 5G.
Также смартфон порадует приличными объёмами бортовой памяти — 12 ГБ «оперативки» и 256 ГБ места во внутреннем хранилище данных. «Из коробки» Motorola Moto G84 256GB/12GB работает под управлением ОС Android 13. Основная камера у модели двухкомпонентная — она состоит из 50 МП ведущего сенсора изображения с оптической стабилизацией и 8 МП ультраширика. Селфи-кадры смартфон снимает на 16 МП фронталку с объективом в островном отверстии экрана. В придачу гаджет обзавёлся стереодинамиками с Dolby Atmos, подэкранным дактилоскопическим сканером, пыле- и влагозащитой корпуса IP54. За автономную работу смартфона отвечает батарея ёмкостью 5000 мАч, которая поддерживает ускоренную 30-ваттную зарядку.
Купить Motorola Moto G84 256 ГБ / 12 ГБ
Все цены 80 →Moto G84 12/256 GB Viva Magenta (PAYM0022RS) | 9 499 грн. |
Смартфон Motorola G84 5G 12/256GB Midnight Blue (UA UCRF) | 9 999 грн. |
Смартфон Motorola G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011RS) PAYM0011RS | 9 499 грн. |
Motorola Moto G84 12/256GB Dual Sim Marshmallow Blue (PAYM0023RS) paym0023 | 9 499 грн. |
Смартфон Motorola G84 5G 12/256GB Viva Magenta (UA UCRF) | 9 999 грн. |
1 0 1 2 |
Взагалі сумнівався брати китайську моторолу, але як виявилось даремно. Досить пристойний апарат за свою ціну. Зовнішність і матеріали звичайно кричать про бюджетний сегмент, але для чохольщиків байдуже ну а решті співчуваю. Повний фарш 12+3/256, слот для сд;
чудово збалансований та енергоефективний проц; чистий як ранкова роса андроід (кайф); гучний і чистий стерео звук; до переваг можна також віднести дисплей, він тут непоганий. Досить яскравий для відтворення hdr контенту, але сертифікацію чомусь не отримав. ну і на десерт звісно комплектація, ще плівку яку наклеїли і було б взагалі чудово. Поки не знайшов, звісно можна поплюватись на камери, лише одне оновлення для андрюхи, але загалом там стільки добра навалили що якось не хочеться приколупуватись;
пакет софта від мото, тут все індивідуально, комусь ці фішки заходять, для себе знайшов їх зайвими, тим паче все легко видаляється. Wanek Petrovsky: пользуюсь Motorola Moto G84 256GB/12GB менее месяца |
топ 3А свої ґроші ! зато4ені зру4ні скріптиконфіги в зру4ному користуванні :4и то ліхтариком , чи то 3аписами відео фото тобто гаря4і клавішіжестирухи ! хз ; не-знай-шов-ши їх ше ... m ί s t e r: пользуюсь Motorola Moto G84 256GB/12GB несколько месяцев |
Телефон купував місяць тому, сподобалися заявлені характеристики. Але через деякий час додаток Telegram перестав приймати дзвінки в неактивному стані. При зверненні до працівників магазину, спеціалістів, ситуацію виправити не вдалося зміною налаштувань, "танці з бубоном" теж не допомогли. Продавці магазину порекомендували звернутися до сервісного центру МТІ, що і було зроблено. Телефон був "у ремонті" 12 днів. Забрав, написали недоліків не виявлено, здійснили перепрошивку. Подумав все, нарешті. Ага, на ранок ситуація та ж сама. Знову звернувся до сервісного центру МТІ, подивилися, покрутили, відповідь: телефон працює нормально, це якісь проблеми з додатком, (хоча на старому телефоні все працює), нічим допомогти не зможемо. заявлені характеристики "сире" програмне забезпечення, велика кількість вбудованих непотрібних додатків, відсутність папки "замітки", відсутність папки "галарея" все відразу скидається в гугл фото, хоча і чистий андроїд, але живе своїм життям, блокування екрану вмикається не завжди, може світитися поки примусово не заблокуєш. В додатках не відображається кількість нових повідомлень, а тільки значок.Звуки повідомлень однакові для всіх додатків, потрібно вручну прописувати і т.д. Сервісний центр МТІ - один єдиний пункт в Україні - в Києві. Віктор: пользуюсь Motorola Moto G84 256GB/12GB менее месяца |