Контактный гриль Opera OP-205 нержавейка
Видео 1Фото 9 |
Opera OP-205 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Opera 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Opera.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Opera OP-205 нержавейка
Все цены 11 →Контактний притискний гриль з індикатором увімкнення Opera OP-205 | 1 922 грн. |
Гриль з антипригарним покриттям Opera OP-205 | 1 970 грн. |
Гриль електричний контактний Opera OP-205 антипригарне покриття 3200 Вт чо | 1 588 грн. |
Контактний притискний електричний гриль Opera OP-205 | 1 905 грн. |
Контактний притискний гриль з індикатором увімкнення та готовності до робо | 1 905 грн. |
eще 6 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →