Смартфон Poco X5 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Видео 19Фото 22 |
Купить Poco X5 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Все цены 53 →POCO X5 Pro 5G 6/128 Blue | 10 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 6/128GB Yellow (Global) | 10 499 грн. |
Xiaomi Poco X5 Pro 6/128GB Blue EU 4824627741orig | 10 558 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 6/128GB Yellow (Global) | 10 399 грн. |
Xiaomi Poco X5 Pro 5G 6/128GB Yellow X5 Pro 6/128GB 5G Yellow | 10 499 грн. |
0 0 2 5 |
Хороший телефон екран и проц все летает Лёгкие и мощный классное соотношение качеств Нет Andrey: пользуюсь Poco X5 Pro 128GB менее месяца |
Користуюся цим телефоном майже місяць. Серйозних нарікань не має, ідеальний телефон за свої гроші. Потужний процесор якого вистачає на все: потужні ігри, монтаж фото, відео. Хороша камера на 108 мегапікселів, зйомка у 4К якості, захист екрану склом Gorilla Glas 5, присутнє NFC та Always On, мені особисто вистачає варіанту 6/128 гб, якщо вам не вистачає беріть 8/256 Хороший процесор, крута камера, на телефоні відразу наклеїна захисна плівка, в комплекті зарядний блок на 67 ват та прозорий силіконовий чохол, якісний стерео звук, присутній порт для провідних наушників Пластиковий корпус царапається та швидко заплямовується , Always On працює лише 10 секунд, немає слоту під карту пам'яті, складно відкривати sim лоток, може грітися якщо довго на ньому робити складну роботу, варіант телефону у чорному кольорі, який в мене, може покритися пилом, камера "виперає" із корпусу- це може не сподобатися Бодя Гасан: пользуюсь Poco X5 Pro 128GB менее месяца |
Телефон дуже класний користуюся вже тиждень, гріється дуже слабенько як запустив нагрівач десь на 28-30° так і тримає щоб не робив, екран дуже яскравий, та хорошої якості, вібрація тут просто ідеальна вона дуже класна, заряджається дуже швидко за пів години майже 100%, в комплекті ж все необхідне зарядний пристрій, чохол, захисна плівка, зарчд тримає також довго, ще дуже класна штука прошивка miui(poco) вона не обрізана так як на redmi, камера також дуже класна звісно це не камерофон все-таки ті 108 мегапікселів не виглядають я на всі 108 але знімає дуже достойно і має класну стабілізацію. Температура, вібрація, батарея, екран, камера,прошивка, комплектація, та взагалі телефон сам + Реально нічого Сергей: пользуюсь Poco X5 Pro 128GB менее месяца |
Смартфон Poco X5 Pro подтвердил репутацию бренда Poco как производителя высококачественных устройств с отличным соотношением цены и качества. Модель дебютировала в начале 2023 года и быстро завоевала внимание пользователей.
Выигрышное сочетание
Poco X5 Pro предлагает гармоничное сочетание хорошего экрана, производительности, возможностей фото- и видеосъемки, автономности и современных коммуникаций. Экран — это яркая 6.67-дюймовая AMOLED-панель с разрешением 2400x1080 пикселей, частотой обновления до 120 Гц, 10-битным цветом, поддержкой HDR10+ и Dolby Vision.
Производительная «железная» комбинация
Смартфон оснащен восьмиядерным процессором Snapdragon 778G 5G, 6 ГБ оперативной памяти LPDDR4x и 128 ГБ внутренней памяти. Недостатком является отсутствие слота для расширения памяти. Аккумулятор на 5000 мАч поддерживает быструю зарядку на 67 Вт, позволяя зарядить батарею примерно за 46 минут.
Черты характера
Главной камерой Poco X5 Pro является 108-мегапиксельный сенсор Samsung ISOCELL HM2, но остальные две камеры (8 МП ультраширокоугольная и 2 МП макро) оказались менее впечатляющими. Смартфон также оснащен стереодинамиками, боковым сканером отпечатков пальцев, ИК-портом и NFC-чипом (в некоторых модификациях). Устройство выделяется среди многих других благодаря своему уникальному дизайну, что придает ему дополнительные преимущества на рынке.
Модификации Poco X5 Pro
Цены на Poco X5 Pro |
---|---|---|---|---|
Poco X5 Pro 128 ГБ / 6 ГБ | от 9 999 грн. | 53 предложения | ||
Poco X5 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | от 10 999 грн. | 53 предложения |