Смартфон Poco M5 64 ГБ / 4 ГБ
Видео 34Фото 24 |
Доступный смартфон со сбалансированным оснащением. Во главу передней панели устройства поставлен IPS-экран с размерами по диагонали 6.58 дюймов, разрешением картинки 2400х1080 пикселей и повышенной частотой обновления 90 Гц. Объектив фронтальной камеры на 5 МП здесь вписали в каплевидную «выкройку» дисплея. Во всю ширину пластиковой «спинки» смартфона распростёрлась декоративная площадка чёрного цвета с логотипом POCO и тремя «глазками» основной камеры.
На роль ведущего сенсора изображения тыльного фотомодуля назначена 50 МП матрица, в деле ей аккомпанируют 2 МП макродатчик и 2 МП сенсор для размытия фона. Сердце «подкапотной начинки» смартфона — восьмиядерный чипсет MediaTek Helio G99, построенный по 6-нанометровому техпроцессу. Памяти в модели имеется 4/64 ГБ с возможностью расширения вместимости штатного хранилища при помощи гибридного слота. Poco M5 64GB вооружили боковым дактилоскопическим сканером, ИК-портом, NFC-модулем и аккумулятором на 5000 мАч. Батарея смартфона поддерживает ускоренную проводную зарядку мощностью 18 Вт.
Купить Poco M5 64 ГБ / 4 ГБ
Все цены 26 →Xiaomi Poco M5 4/64GB Green | 4 799 грн. |
Xiaomi Poco M5 4/64GB Green | 4 799 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco M5 4/64GB Green (Global Version) | 5 280 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco M5 4/64GB Yellow | 5 573 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco M5 4/64GB Green | 4 590 грн. |
Отзывы 20 | 3 3 10 4 |
Я почитал бред, который тут пишут про модель. И могу сказать, что 99% вранья. Телефон отличный за свои деньги. Слабый динамик. Алексей Загородних: пользуюсь Poco M5 64GB несколько месяцев |
Проходив з ним рік
Телефон тільки щоб подзвонити Даже музику нереально послухати Все лагає Єдиний + це батарея Все він весь лагає
Самий жахливий телефон Макаруха Влад: пользуюсь Poco M5 64GB более года |
Залізо за свої гроші прекрасне але за умови що берете 6/128 бо 4 гігабайти ОЗУ для цього телефону мало і можуть бути проблеми. І моя порада як власника телефону, не оновлюйтесь до 14 miui, проблем на голову наберетесь. Звязок ловить нормально, wifi теж включаючи 5ghz. Батареї в моїх руках якщо мені треба економити то півтора дні без розетки (дзвінки і новини), якщо грати ( в розумних рамках ) то на день але з натяжкою ( може не вистачити, залежить від того як грати). Взяв цей телефон через ips екран, амоледи з неадекватним шимом в бюджетниках ідуть куди подалі. Ігри йдуть добре, але з геншином будуть проблеми в вигляді просадок fps але в цьому ціновому діапазоні кращого не буде. Власник версії 6/128. Продуктивність за цю ціну
90 герц екран Хороша автономність Фізичний датчик наближення (немає проблем з натисканням кнопок при розмові) Сканер відбитку пальця Діод для керування технікою ( корисна функція але користуюсь рідко) Із суб'єктивного сподобався дизайн. Камера не фонтан і це факт
Моно ( для мене не критично але для когось це важливо ) MIUI 14 та і в цілому MIUI ( Претензії не стільки до функціоналу або тому подібних речей а до багів в прошивці, складається таке враження що miui 14 тестували поспіхом і враження від телефону були трохи зіпсовані халтурою до софту) Rokcalegen: пользуюсь Poco M5 64GB несколько месяцев |
Модификации Poco M5
Цены на Poco M5 |
---|---|---|---|---|
Poco M5 64 ГБ / 4 ГБ | от 4 399 грн. | 26 предложений | ||
Poco M5 128 ГБ / 4 ГБ | от 4 758 грн. | 71 предложение | ||
Poco M5 128 ГБ / 6 ГБ | от 5 749 грн. | 5 предложений |