Игровая приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition
Видео 63 |
Sony PlayStation 5 Digital Edition |
|
Бесприводная версия пятого поколения хитовой консоли от Sony, заряженная по самое не балуй, дабы обеспечить комфортный геймплей в 4К с кадровой частотой до 120 к/с. Для этого приставку вооружили мощной аппаратной «начинкой» в составе гибридного 8-ядерного 16-поточного процессора AMD Ryzen Zen 2, графического ядра на базе AMD Radeon RDNA 2 с производительностью более 10 терафлопс (переменная частота до 2.23 ГГц) и твердотельного накопителя PCIe 4.0 NVMe на 825 ГБ.
Оперативной памяти на борту Sony PlayStation 5 Digital Edition имеется 16 ГБ. Игровая консоль оформлена в футуристичной чёрно-белой гамме с использованием синей светодиодной подсветки. Под стать её облику также выполнены фирменные аксессуары: геймпад, наушники, пульт ДУ, двойная камера и зарядная станция. Приставка подлежит вертикальному способу «парковки» и располагает интерфейсами подключения HDMI, USB 3.2 gen 1 (1 шт.), USB 3.2 gen 2 (2 шт.), LAN, Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth. Дополнительно сообщается об обратной совместимости с играми для PS4.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Sony 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Sony.
Купить Sony PlayStation 5 Digital Edition
Все цены 45 →Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB | 22 000 грн. |
Sony Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB PS5-digital | 23 749 грн. |
Игровая приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB | 19 999 грн. |
Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB | 19 499 грн. |
Ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB | 19 999 грн. |
Чудова консоль, нове покоління приносить нам швидкість SSD, 4K, 120 FPS, але це нове покоління стало дуже важко дістати. Особисто я ганявся за 5 плойкою десь півроку, намагаючись дістати її за нормальною ціною і врешті-решт зміг! І був дуже щасливий. В порівнянні з Playstation 4 - просто небо і земля. Швидкість включення консолі, запуску ігор підвищилась багатократно, а швидке переміщення стало просто миттєвим! Також додались фішки типу Tempest 3D звуку та внутрішніх підказок у іграх. Плюс, хотілося б висловити велику подяку Sony за те, що вони безкоштовно подовжують підписку Ps plus українцям! Але ці всі фішки помітні тільки при переході з минулого покоління консолей, якщо ви перейшли з пк за 1000+ доларів, то можете цього і не помітити. Але що точно помітять всі - так це новий геймпад Dualsense. Його об'ємна вібрація і курки, які чинять супротив пальцям дійсно додають нових вражень від геймплею. Тож - якщо зможете дістати за 18 - 20 тисяч гривень, то це моя однозначна рекомендація! Некстген відчуття
Dualsense Швидкість завантаження Політика Sony стосовно України Інтерфейс в порівнянні з PS 4 трохи погіршився в плані зручності
Все ще необхідно мати платну підписку, щоб грати в онлайн ігри Розмір Валентин Прокіпець: пользуюсь Sony PlayStation 5 Digital Edition несколько месяцев |
У відгуку хочу розповісти, чому я вибрав саме Digital Edition і чому вважаю це ідеальним варіантом для себе. Вона дешевша, ніж версія з приводом. Бездискова версія ідеально підійде тим, хто любить грати у безкоштовні мультиплеєрні ігри та тим, хто не грав у більшість ігор починаючи з 2000-х. Я вже додав до бібліотеки більше 100 ігор, є такі як uncharted, ratchet & clank, resident evil 7, The Last of Us та багато інших ААА тайтлів і все це безкоштовно за підпискою. Єдину гру, яку я купив – це FIFA23. Абсолютно не бачу сенсу купувати диски та після проходження їх продавати. Хіба що, якщо ви вже у всі ігри переграли і вам важливо пограти у новинки ексклюзивів зі старту. У цьому випадку так, версія з приводом для вас, але чи готові ви морочитися перепродажем дисків? За підпискою грати є у що, ігор купа. Ще один плюс бездискової версії - вона ідеально підійде тим, хто ділить обліковий запис на двох і купує ігри в складчину. Диск на двох якщо купити, одночасно не пограєш, а якщо купити з братюнею цифру, то й не боляче за ціною і ні хто не обламаний, грай хоч одночасно, хоч у коопі один з одним. Ціна, Дизайн. Потужність Не виявив Дмитрий П: пользуюсь Sony PlayStation 5 Digital Edition несколько месяцев |
PlayStation 5-конечно їх хорошая модель, но PlayStation 4- лучше Почти все понравилось Занимает много места, а ёще он дорогой пользуюсь Sony PlayStation 5 Digital Edition более года |
Модификации Sony PlayStation 5 Digital Edition
Цены на Sony PlayStation 5 Digital Edition |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 5 Digital Edition | от 19 499 грн. | 45 предложений | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Gamepad | от 23 199 грн. | 5 предложений | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Gamepad + Game | от 29 999 грн. | 3 предложения | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Game | от 20 626 грн. | 16 предложений | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Headset + Game | от 41 451 грн. | 1 предложение |