Лестница VIRASTAR Unomax 11 310 см (VSL011)
VIRASTAR Unomax 11 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели VIRASTAR.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить VIRASTAR Unomax 11 310 см
Все цены 6 →Драбина приставна Virastar UNOMAX VSL011 1x11 алюмінієва, 3.1 м | 2 868 грн. |
Драбина приставна VIRASTAR UNOMAX 1x11 (VSL011) | 2 868 грн. |
Драбина приставна VIRASTAR UNOMAX алюмінієва 11 сходинок (VSL011) | 2 868 грн. |
Драбина Virastar Unomax 11 (VSL011) | 2 868 грн. |
Алюмінієва односекційна драбина Virastar UnoMax 11 сходинок VSL011 | 2 868 грн. |
Драбина односекційна VIRASTAR UNOMAX 11 сходинок (VSL011) | 2 868 грн. |
Модификации VIRASTAR Unomax 11
Цены на VIRASTAR Unomax 11 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Unomax 7 195 см | от 1 650 грн. | 7 предложений | ||
VIRASTAR Unomax 8 225 см | от 1 732 грн. | 7 предложений | ||
VIRASTAR Unomax 9 255 см | от 1 917 грн. | 7 предложений | ||
VIRASTAR Unomax 10 280 см | от 2 101 грн. | 7 предложений | ||
VIRASTAR Unomax 11 310 см | от 2 868 грн. | 6 предложений | ||
VIRASTAR Unomax 12 335 см | от 3 198 грн. | 4 предложения | ||
VIRASTAR Unomax 14 390 см | от 3 996 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →